Pozdrowienia - Zamawianie Piosenek - Radio Sigma Fm

Przejdź do treści
Panel pozdrowień

Panel pozdrowień jest aktywny tylko podczas audycji prowadzonych na żywo przez naszych prezenterów. Pisząc pozdrowienia prosimy o zachowowanie kultury osobistej (osoby niekulturalne bedą od razu banowane)
Po wysłaniu pozdrowień prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość - prezenter prowadzący w danej chwili audycje jest tylko jeden a słuchaczy dużo . Z góry bardzo dziekujemy.
Utwór na życzenie

Panel utworów na życzenie - NIE jest aktywny podczas audycji tematycznych (np: z poezją). Zamawiając piosenkę prosimy o cierpliwośś i wyrozumiałość , oraz nie zamawianie kolejnej zanim pierwsze zamowienie nie zostanie zrealizowane. Piosenki zawierajace wulgarne , nieprzyzwoite słowa NIE bedą emitowane na naszym radiu a osoby je zamawiające będa ignorowane.
Panel pozdrowień - ONLINE

Pozdrowienia ONLINE - są wyświetlane na stronie głownej naszego radia. Pisząc pozdrowienia prosimy o zachowowanie kultury osobistej (osoby niekulturalne bedą od razu banowane)
Po wysłaniu pozdrowień prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość - wszystkie pozdrowienia zanim ukarza sie na stronie radia muszą zostac akceptowane przez administratora . Z góry bardzo dziekujemy.
O nas ...
Jesteśmy pasjonatami, tworzymy zgrany zespół, ludzie o duszach artystycznych, tworzący dla drugiego człowieka z miłości do poezji i muzyki. Muzyka łączy pokolenia a poezja nadaje estetycznego piękna zwykłym szarym dniom .
... jeśli pasujesz do tego opisu nie zwlakaj dołącz do nas juz dziś !
Sigma Fm - Copyright © 2010-2021

Wróć do spisu treści